Новини
Здоров'я
Новини світу

ВООЗ пояснила, за яких умов може оголосити про закінчення Covid-пандемії


Всесвітня організація охорони здоров'я може оголосити, про закінчення пандемії коронавірусу, якщо система охорони здоров'я не буде перенавантажена.

pixabay.com

Про це стало відомо під час інтерв'ю директора Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханса Клюге з виданням La Vanguardia.

За словами Ханса Клюге, пандемія, можливо, перетвориться на ендемію після того, як систему охорони здоров'я не буде перевантажено через госпіталізацію та смерть від Covid-19.

Також зазначається, що, якщо тенденція з поширенням інфекції не зміниться, до лютого наступного року в Європі може померти ще півмільйона людей. Причина, через яку ситуація з коронавірусом й надалі погіршується, пов’язують з недостатньою вакцинацією.

До слова, в Україні наразі принаймні однією дозою вакциновано лише 35% дорослого населення. Натомість у столиці вакциновано 57% жителів міста. Нагадаємо, після оголошення на Київщині «червоної зони», люди буквально штурмують центри вакцинації.

Як повідомляв «Погляд», в Україні другий день поспіль – більш як 800 смертей від коронавірусу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.