Волонтери з Вишневого поїхали на фронт
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/volontery1.jpg)
Група волонтерів двома бусами нещодавно поїхала до зони ОСС. Про це розповіла Людмила Мартиненко, громадський діяч Вишневого. Вона подякувала всім, хто взяв активну участь у зборі доромоги для захисників на фронті.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/Snymok-ekrana-2019-10-25-v-01.23.41.png)
Волонтери передадуть в зону ОСС одяг, засоби гігієни, продукти харування, книги, іграшки та солодощі. Детальніше про поїздку можна дізнатися за посиланням: Волонтерський центр ВИШНЕВЕ
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/volontery3.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/volontery.jpg)