Новини
За кордоном
Політика

Володимир Путін зустрівся із Сі Цзіньпіном (ВІДЕО)

Президент РФ Володимир Путін відвідав Китай на запрошення президента Сі Цзіньпіна.

Лідери Росії та Китаю провели переговори та взяли участь у церемонії відкриття XXIV зимових Олімпійських ігор.

За підсумками двосторонньої зустрічі лідери країн підписали спільну заяву, в якій закликають Захід "відмовитися від ідеологізованих підходів холодної війни"

Китайський лідер Сі Цзіньпін заявив, що готовий співпрацювати з Володимиром Путіним для сприяння довіри на високому рівні між Китаєм і Росією, ця співпраця в усіх сферах принесе реальну користь народам двох країн.

Президенти двох країн стурбовані серйозними викликами, що несуть загрозу миру й безпеці світу, і зазначають, що долі народів усіх країн взаємопов'язані.

"Попри численні виклики, які стоять перед світом, Китай і Росія залишилися вірними своїм початковим прагненням і підтримували стабільний розвиток двосторонніх відносин", - заявив Сі Цзіньпіна.

Глави РФ і Китаю вважають, що міжнародне співтовариство має брати активну участь у глобальному управлінні в інтересах забезпечення загальної комплексної неподільної і стійкої безпеки.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін прилетів до Китаю, щоб зустрітися з президентом Сі Цзіньпіном.

Це перша зустріч глав двох держав за останні три роки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.