Блоги

Влодко Зотов: Інтегрований розвиток Подільського району Києва

14.11.2022
Вчора Київська міська рада прийняла Інтегрований розвиток Подільського району Києва. Це безумовно важливий крок щодо створення здорового Генерального плану Київгенплан.

Влодко Зотов: Інтегрований розвиток Подільського району Києва - зображення

Про що говорить Інтегрований розвиток Подільського району Києва?

1. Бан на забудову цінних ландшафтів (парків, скверів, лісів, садів, Київських гір тощо), визначення їх меж і розвиток забудови району виключно за рахунок урбанізованих територій;

2. Ревіталізація мікрорайонів та промзон, розвиток економічних кластерів та субцентрів з необхідною інфраструктурою поруч з домом.

Боротьба з монофункційністю спальників, розвиток рівноцінної міської тканини та зменшення причин поїздок на приватному транспорті;

3. Ревіталізація малих річок та водойм, відкриття доступу до набережних Дніпра;

4. Збереження історичної спадщини, у т.ч. охорона кварталів постмодерністської забудови та цінних археологічних шарів.

Для мене було честю очолювати команду містопланування. Вітаю усіх, хто доїхав до цього майлстоуну, це початок шляху.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Влодко Зотов

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.