#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Владлен Мараєв: Як росія створила образ ворога з України. Історія без міфів

23.06.2022
росія вже багато років розпалює ненависть і формує образ ворога з України та українців. Однак це не лише розповіді про “шароварну культуру” та “зграю наркоманів і нацистів” при владі.

росія вже багато років розпалює ненависть і формує образ ворога з України та українців.

Однак це не лише розповіді про “шароварну культуру” та “зграю наркоманів і нацистів” при владі.

Такі російські псевдоісторики, псевдофілософи й псевдополітологи, як Дугін, Ульянов та інші намагаються підвести під це ідеологічну базу. Зокрема – “євразійство” та “український сепаратизм”.

Яку мету вони переслідують? Про що саме в 2022 році відверто зізналися Мєдвєдєв, Рогозін і Журавльов?

Для чого НАСПРАВДІ росія почала повномасштабне вторгнення в Україну?

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.