Новини
Новини Київської області
Буча
Російсько-Українська війна

Війна очима дитини: 11-ти річна Ангеліна з Маріуполя втратила рідних та друзів (ВІДЕО)

"Війна мене змінила, я стала рідше посміхатися. Мене взагалі ніколи не можна розсмішити" - Ангеліна Балакірєва.

Війна очима дитини. У Маріуполі одинадцятирічна Ангеліна Балакірєва декілька місяців прожила у підвалі, ховаючись від обстрілів. Вона втратила дідуся Григорія, якого убило уламками біля під'їзду. А дві її подруги і друг трагічно загинули у місті.

Ангеліна з мамою знайшли тимчасовий притулок у модульному містечку в Бучі.

Дівчинка сумує за дідом: він замінив їй батька, який помер, коли Ангеліна була малечею.

"Ще був дідусь живий, я сиділа вдома... і перша почула - щось вибухає. Думала, петарди підривають, свято було в нас. Дідусь подивився, а там уже будинок горить вдалині і щось літає в небі".

Дівчинка створює патріотичні малюнки.

Цієї зими історію Ангеліни дізнались далеко за межами Бучі. Зокрема завдяки проєкту, що документує персональні свідчення про війну “Голоси мирних”. Нещодавно роботи дівчинки оцінив колишній депутат Британського парламенту та екс міністр у справах громадянського суспільства- Брукс Ньюмарк. Він особисто приїхав до Бучі та подарував юній художниці айпад.

Як повідомлялося раніше, у Київській області встановлять 100 будинків для сімей, які втратили домівку через війну. Це збірні будиночки виготовлені з міцних матеріалів площею 25 кв м, які розраховані на чотирьох осіб та оснащені меблями українського виробництва (ліжками, столом та стільцями), піччю на дровах, кондиціонером, холодильником, туалетом із душем і кухнею.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.