Блоги

Віолета Цуркан: Лиман після "російського миру"

05.10.2022
Руїни будинків і підприємств, які розбиті ворожими снарядами практично під нуль, цілі звалища російських танків і броневиків, котрі вже поржавіли від погодних умов і, звичайно ж, місцеві жителі — все ще не до кінця розуміючі, що більше не в окупації.

Віолета Цуркан: Лиман після

Все, що будувалося роками: парки, куточки, де робили перші, кроки, виступали, співали, виходили на сцену. Зустрічалися, цілувалися, одружувалися, любили, творили, ділили і радість, і журбу, будували своє теперішня і майбутнє - спогади... Рідне, Дім. Знищили кляті окупанти.

Все це - перетворилося на мішанину попелиш, згарищ з рештками металу і Спогадів про те, що тут відбувалося. Що жило.

Віолета Цуркан: Лиман після

Лють, ненависть і вдячність. Такі емоції від цих світлин.

Вдячність Героям, що спинили це лихо і вигнали з нашої землі, гнів і лють - не дадуть забути і дадуть стимул для відновлення.

Перлинка Донеччини ще відродиться з попелу, зло неодмінно буде знищено і покарано. Добро - переможе!

Віолета Цуркан: Лиман після

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Віолета Цуркан

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.