Військово-спортивна гра «Патріот»: змагалися студенти й старшокласники
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1009_Patriot1.jpg)
Гра, яка стала традиційною в Києві, завершилася на Вишгородщині у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році»
Цьогоріч у військово-спортивній грі «Патріот» взяли участь збірні команди старшокласників шкіл Оболонського району Києва та студенти факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету ім. Бориса Грінченка. На базі першої бригади оперативного призначення Національної гвардії України Північного ОТО відбулися учасники гри змагалися за звання найспритніших, найвитриваліших та найсильніших.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1009_Patriot2.jpg)
Завершення гри відбулося на базі Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році», що розташований у селі Нові Петрівці Вишгородського району. Директор музею Іван Вікован привітав команди, розповів про історію створення та діяльність музею із збереженяю Подвигу і Пам’яті захисників Вітчизни у різні роки її існування. Екскурсія експозиціями музею не залишила байдужими учасників змагань.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1009_Patriot3.jpg)
ДОВІДКА. Військово-спортивна гра «Патріот» була започаткована Оболонською районною у м. Києві Державною адміністрацією у 2006 році і проводиться щороку. Її учасникик -- учні загальноосвітніх закладів району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1009_Patriot_vert.jpg)