Суспільство
Україна-суспільство

Відсьогодні стартувала додаткова реєстрація на участь у НМТ

Для цього до 20 червня потрібно створити реєстраційну картку через сервіс "Зареєструватися" на сайті УЦОЯО.

Відсьогодні стартувала додаткова реєстрація на участь у НМТ - зображення

Сьогодні, 10 червня 2022 року, розпочався додатковий період реєстрації для участі у НМТ, повідомляють в Міносвіти.

"Якщо вступник не встиг заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, проте має бажання проходити тестування, він зможе зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ", –

Міносвіти

Алгоритм дій для реєстрації в НМТ

·        10-20 червня – створити реєстраційну картку через сервіс «Зареєструватися» на сайті УЦОЯО, якнайуважніше заповнивши всі поля. За можливості – надіслати комплект реєстраційних документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

·        З 25 червня – дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу. Важливо уважно вводити персональні дані.

·        8-18 липня – зайти на інформаційну сторінку, заповнити спеціальну форму у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»: підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період додаткової сесії тестування.

·        1-10 серпня – надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ.

·        До 12 серпня – отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ, датою та часом початку тестування.

·        16-20 серпня – взяти участь у додатковій сесії НМТ.

Нагадаємо, 7 червня завершився перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Другий етап розпочнеться 21 червня і триватиме до 7 липня. На цьому етапі потрібно остаточно вибрати місто, країну, а також у разі необхідності можна змінити населений пункт. Також в МОН затвердили перелік міст, де можна буде скласти нове ЗНО.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.