#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Світ-суспільство
За кордоном

"Відплата": Азербайджан оголосив про проведення в Нагірному Карабасі операції

04.08.2022
Операцію назвали відповіддю на обстріл азербайджанських позицій вірменськими військовими з позицій, де, зокрема, перебували російські "миротворці".

Азербайджан оголосив про проведення контртерористичної операції "Відплата" у Нагірному Карабасі та взяв під контроль ряд висот. Про це повідомила пресслужба Міноборони Азербайджану на своїй сторінці у Facebook надвечір 3 липня.

Зокрема повідомляється, що було знищено "кілька бойових позицій вірменських озброєних формувань". Натомість головна мета – "демілітаризація цих територій та повне виведення вірменських озброєних елементів абсолютно неминучі".

Також зазначається, що контртерористична операція розпочалася у відповідь на "провокації вірменських незаконних збройних формувань біля Азербайджану, де тимчасово дислоковані російські миротворці".

Відомо, що в результаті була знищена і поранена жива сила вірменських збройних формувань, а також знищені кілька гаубиць Д-30, військові транспортні засоби та велика кількість боєприпасів. В результаті операції, яку проводять підрозділи армії Азербайджану, було "взято під контроль височину Гирхгиз, а також Сарибаба вздовж Карабахського хребта Малого Кавказького хребта і низку інших важливих панівних висот".

Нагадаємо, днями Пелосі у Тайвані переказала Зеленському своє захоплення Україною.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.