Відомий боксер з Київщини здобув перемогу в бою за тимчасовий пояс NABA
Український боксер Станіслав Скороход переміг американця Ентоні Ленка в бою за тимчасовий пояс NABA Північноамериканської боксерської асоціації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/27_boks.png)
Поєдинок тривав вісім раундів, перед початком дев'ятої трихвилинки представники Ленка відмовився від подальшого продовження поєдинку, тож рефері присудив Скороход перемогу технічним нокаутом.
На рахунку З0-річного уродженця Славутича, який є вихованцем Макарівської районної федерації боксу, 21 поєдинок в боксерській кар’єрі. Цікаво знати, що перший тренер боксера, Андрій Сахацькій, і зараз займається з дітьми в Макарові. Натомість Станіслав не забуває про «альма-матер» і приїжджає у рідні місцини аби дати майстер-клас дітлахам.