Новини
Україна
Україна-суспільство

Відключень світла в Україні на Новий рік може не бути, – міненергетики

Ситуація в українській енергосистемі налагоджується з кожним днем.

Відключень світла в Україні на Новий рік може не бути, – міненергетики - зображення

На Новий рік може не бути відключень світла. Про це стало відомо з заяви міністра енергетики Герман Галущенко в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Уся енергетична галузь сьогодні працює 24/7. І результати цієї роботи можна побачити в кожній годині", –

міністр енергетики Герман Галущенко

За словами міністра, українці зможуть кілька святкових днів прожити взагалі без відключень енергопостачання. Адже ситуація в енергосистемі України налагоджується з кожним днем. Енергетикам вдається збільшити виробництво електроенергії та доставити її споживачам.

Проте відсутність відключень світла можлива лише, якщо не буде чергового масованого обстрілу.

"росіяни не відмовилися від обстрілу енергосистеми. Вони прив’язуються до певних дат. І, можливо, Новий рік – це одна з таких дат, коли вони намагатимуться максимально завдати шкоди нашій енергосистемі", –

міністр енергетики Герман Галущенко

Нагадаємо, за словами Зеленського, ворог спробує зробити останні дні року темними і складними, вдавшись до нових обстрілів. Українців закликали не забувати дослухатися до повітряних тривог.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.