Новини
Україна
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

Ворог спробує зробити останні дні року темними і складними, ‒ Зеленський

За словами президента, росія може вдатися до нових обстрілів в останні дні 2022 року.

Ворог спробує зробити останні дні року темними і складними, ‒ Зеленський - зображення

Президент України Володимир Зеленський закликав українців не забувати дослухатися до повітряних тривог, адже останні дні року ворога може спробувати темними і складними, знову вдавшись до обстрілів. Про це він сказав у своєму традиційному вечірньому відеозверненні до співгромадян.

"Залишилося кілька днів цього року. Маємо бути свідомі того, що наш ворог спробує зробити цей час для нас темним і складним.

Будь ласка, цими днями дослухайтеся до повітряних тривог. Ще раз пошукайте і запамʼятайте, де розташований найближчий Пункт Незламності. Розкажіть батькам, як знайти Пункт Незламності, якщо це знадобиться.

Подбайте, будь ласка, і про себе. І будьте готові допомагати іншим. Коли українці разом і коли українці вдячні одне одному, нас не здолати. Хай завжди так і буде!", ‒

президент України Володимир Зеленський

Глава держави нагадав, що наразі в Україні відкрито вже понад 5,5 тисячі Пунктів незламності.

Як повідомлялося раніше, в Україні запустили бот-помічника для пошуку "Пунктів незламності".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.