#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

«Велике будівництво»: наступного року на соціальну інфраструктуру Київщини витратять понад 870 мільйонів гривень

15.11.2021 2

В області  на 2022 рік запланували будівельно-монтажні роботи в п’яти дитсадках і школах, а також на п’яти спортивних об’єктах.

Фото: "Велике будівництво"

Більша частина коштів, 685 мільйонів гривень, як повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації, буде виділена з державного бюджету.

Очільник ОДА Василь Володін зазначив, що на 2022 рік запланували в області 16 проєктів у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» і усі вони вже погоджені. 

«Вартість робіт на кожному об’єкті прорахована. На реалізацію потрібно буде понад 873 мільйони гривень. Значну частину цих коштів ми отримаємо з державного бюджету, залишок буде дофінансований із місцевих. Вдосконалення інфраструктури є найкращою довгостроковою соціальною інвестицією, тож ми прагнемо, щоб цей процес був динамічним і постійним», – розповів чиновник.

Серед іншого, на в області наступного року мають провести  в 2022 році на будівельно-монтажні роботи в п’яти дитсадках і п’яти школах, а також на п’яти спортивних об’єктах і одному соціально-економічному. Серед них є проєкти, які зведуть «з нуля» і добудова та реконструкції.

Раніше "Погляд" повідомляв, що місцеві бюджети отримали більше коштів з податку на нерухомість у Київській області. За період січень-серпень власники нерухомого майна на Київщині сплатити 452 мільйони гривень податків. Такий показник на 37% більше за аналогічний період минулого року.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.