#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини

Вбивство хлопчика із Переяслава: поліція продовжує шукати зброю

09.10.2019 Оксана Кириленко 0

9 жовтня під час брифінгу, глава ГБР Роман Труба розповів про хід розслідування вбивства 5-річного Кирила Тлявова у місті Переяслав-Хмельницький.

Так згідно його слів розслідування перебуває на завершальній стадії, хоча зброю із якої вбили дитину не знайшли.

"Усім зрозуміло, що потерпілий загинув від однієї кулі, значить, від одного учасника", – зазначив він і додав, що тип зброї було встановлено протягом перших днів після злочину.

Також він підкреслив, що в процесі слідчих дій провели близько 30 обшуків.

"Ми продовжуємо шукати. У нас ще є час на завершальному етапі експертизи і сподіваємося, що для повноти й цілісності обставин цього злочину, ми все ж шукаємо знаряддя вбивства", – повідомив Труба.

Також Труба сподівається, що листопаді ДБР закінчить досудове розслідування.

Нагадаємо, слідство лише встановило, що на місці злочину під час хуліганської стрільби перебувало четверо осіб. З них – двоє працівників поліції, яким раніше повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та двоє цивільних осіб, в тому числі неповнолітній.

Нагадаємо, 31 травня у місті Переяслав-Хмельницький 5-річний Кирило Тлявов отримав кульове поранення у голову, від якого помер через 2 дні.

У вбивстві хлопчика звинувачують двох патрульних поліцейських. Однак у цій справі не знайшли жодного доказу, який підтверджує провину поліцейських 42-річного Воло­димира Петровця та 31-річного Івана Приходька.