#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Валерій Пекар: Стратегія російської пропаганди

20.06.2022
Російська пропаганда працює не так, як ви думаєте. Вона не б'є напряму, розповідаючи вам, який хороший "руський мір" та який путін великий молодець.

Валерій Пекар: Стратегія російської пропаганди - зображення

Російська пропаганда працює не так, як ви думаєте. Вона не б'є напряму, розповідаючи вам, який хороший "руський мір" та який путін великий молодець.

Знайти болючу тему, сформулювати крайні протилежні позиції, знайти людей, які поділяють ці позиції, та розпалювати їх одне проти одного.

На виборах в різних країнах вони завжди підтримують крайніх лівих і країніх правих. Комуністів та нацистів.

Так само і в Україні вони активно підтримують наратив, що Україна вже перемогла, та наратив, що Україна ніколи не переможе, бо Захід не дає достатньо зброї.

Що проросійські сенси поширює команда Зеленського і що проросійські сенси поширює команда Порошенка.

Що Україна залишиться тотально знелюдненою антропологічною пустелею і що сюди понаїдуть з усього світу, перетворивши країну на антропологічний смітник. Головне,розколоти і зіткнути. Не ведіться.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.