Новини
Гостомель
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

В’язні піклуватимуться про безпритульних котів: у Гостомелі в колонії запустили новий проєкт адаптації

04.03.2020 Погляд

У Бучанській виправній колонії №85, що у Гостомелі, в’язням дозволять піклуватися про безпритульних котиків. Проєкт «Двостороння адаптація» запустив Центр захисту тварин (Київ).

Фахівці центру розповідають, що в одній із американських в’язниць (штат Індіана) діє спеціальна програма. У її рамках засудженим дозволяють доглядати за згаданими тваринами.

Експеримент, який тривав 5 років, засвідчив чудові результати: в’язні, які турбувалися про пухнастиків, у майбутньому майже ніколи уже не потрапляли за грати повторно.

4 березня у виправному закладі запустили подібний проєкт «Двостороння адаптація». Людям, які відбувають покарання, дозволять піклуватися про безпритульних котиків.

За цим процесом наглядатимуть працівники колонії. До спілкування з тваринами допускатимуть лише тих в’язнів, які засуджені не за тяжкі злочини.

Для тварин відведуть спеціальне приміщення, куди засуджені зможуть приходити, щоб відвідати своїх нових підопічних.

Час від часу хвостатих оглядатимуть ветеринари центру, щоб впевнитися, що з ними все гаразд, вони не хворіють і їх утримують у сприятливих умовах.

Сподіваємося, що завдяки догляду за твариною хтось із в’язнів переосмислить своє життя і, повернувшись додому із місць позбавлення волі, більше туди не потраплятиме.