#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Чорнобиль
Події

В Укренерго відреагували на заяви Лукашенка про Чорнобильську АЕС

10.03.2022
Раніше самопроголошений білоруський президент повідомив, що нібито відправив на ЧАЕС білоруських фахівців для відновлення електропостачання станції.

В Укренерго відреагували на заяви Лукашенка про Чорнобильську АЕС - зображення

Як повідомила пресслужба Укренерго на офіційній фейсбук-сторінці, компанія потребує допомоги білоруської сторони в ремонті пошкоджених російськими обстрілами високовольтної лінії, які живили Чорнобильську АЕС.

“Ми потребуємо припинення вогню і пропуску наших ремонтних бригад, які з учорашнього дня чекають згоди виїхати на ремонт", – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що в української сторони все готово, щоб оперативно відремонтувати лінії і відновити електроживлення ЧАЕС, яка знеструмлена вже більше доби.

"Всі повідомлення російських і білоруських ЗМІ про живлення ЧАЕС з боку Білорусі – провокація, спрямована на загострення ситуації", – зазначили в компанії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.