Новини
За кордоном

Сенатор США: зброя буде в разі нападу РФ на Україну (ВІДЕО)

18.01.2022
Сполучені Штати Америки підтримують український народ в боротьбі з агресією Росії.

Сенатор-демократ Річард Блюменталь заявив, що у разі вторгнення РФ в Україну США нададуть нашій державі летальну зброю і Росія заплатить свою ціну.

"Я думаю, Володимир Путін зробив найбільшу помилку у своїй кар'єрі, недооцінивши, наскільки хоробро народ України боротиметься з ним, якщо він вторгнеться. Ми введемо дуже болючі економічні санкції, але ще важливіше те, що ми дамо народу України летальну зброю, якої вони потребують для того, щоб захищати свої життя", –  зауважив Річард Блюменталь.

Сенатори хочуть, щоб український народ знав, що США – на боці України, підтримують зусилля держави  забезпечити можливість українському народові самому вирішувати своє майбутнє.

"Ми також хочемо відправити меседж Володимиру Путіну, що він має зрозуміти, що ми стоїмо з Україною, і ми притягнемо його до відповідальності, якщо він загрожуватиме суверенітету України", – додала сенаторка Джин Шахін.

Нагадаємо, адміністрація президента США Джо Байдена виділила для України додаткові 200 млн доларів на сферу оборони.

Раніше повідомлялося, що США виділили 20 мільйонів доларів для посилення українських кордонів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.