#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Українка

В Українці за кращий малюнок можуть подарувати енергогаджети

03.10.2019 Нецвєтаєва Олена 0


   У межах святкування Днів Сталої Енергії в Українці, виконавчий комітет Української міської ради спільно з командою проекту Європейського Союзу оголошує конкурс для дітей та молоді на кращі твори і малюнки на тему «Бережи енергію – заощаджуй кошти для своєї родини». 

   Зазначимо, що в місті не вперше проводять Дні сталої енергії і цей конкурс також. За словами організаторів він має на меті привернути увагу юних українчан до питання ощадливого ставлення до енергоресурсів та збереження навколишнього середовища для себе та майбутніх поколінь.

   У конкурсі творів можуть брати участь учні 5-11 класів 

міста Українка,  учні професійного ліцею міста Українка та студенти Обухівського медичного коледжу. У конкурсі малюнка прийняти участь запрошують учнів 1-4 класів та вихованців дитячих садочків.

  У конкурсі визначено кілька категорій, у кожній з яких буде визначено переможців, що отримають цінні призи від організаторів. Відмітимо, що минулого року участників було достатньо, а подарунки були неймовірними. Переможці отримали зарядні пристрої, фітнес-браслети, музичні колонки. 

   Свої роботи учасники можуть подати класному керівнику або відповідальній особі, визначеній навчальним закладом. І статися це повинно не пізніше 17.00 30 жовтня 2019 року. Робота має бути гарно оформленою, за змістом і жанром відповідати темі авторського бачення енергоефективного міста. Переможців буде визначено до 15 листопада 2019 року.