В Українці у дворах з’явилися сітки для пустих пластикових пляшок
Питання сортування сміття в місті вирішують давно, масово та систематично. Майже біля кожного будинку стоять контейнери для сортованого сміття. У місті зі спеціальною компанією складено договір на безоплатний вивіз відсортованого сміття. Але група голів ОСББ вирішили, що на цій сировині можна ще й заробляти. Замовили спеціальні контейнери-сітки, розташували їх у себе біля будинків, пояснили мешканцям для чого це і розпочали збір. А саме порожніх пластикових пляшок.
Наразі, таких контейнерів по Українці 6 штук. Таким чином люди сортують сміття і допомагають у збереженні планети від зайвого пластику. Після наповнення контейнера всю сировину забере компанія на переробку і заплатить за це гроші. ОСББ отримають кошти, які можуть бути витрачені на благоустрій території чи свого будинку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/7DB7288C-7931-40ED-B296-41E4F682BCD0.jpeg)