В Українці пенсіонери з палицями в руках відсвяткували День людей похилого віку
В обідній час міський стадіон наповнився людьми. Більше п’ятидесяти жінок та чоловіків пришли з палицями. Усі були в очікуванні першого у цьому році заняття зі скандинавської ходьби. Тренер не примусив на себе чекати. Рівно о 13.00 для студентів Інституту третього віку розпочався майстер-клас з нового виду спорту для пенсіонерів.
Взагалі, скандинавська ходьба – вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/AE4F10C0-2B70-4EA0-9E9A-8AB20D772453.jpeg)
На стадіоні - все як у справжніх спортсменів. Розминка, розтяжка і майже дві години тренувань. Сертифікований тренер розповіла, як правильно використовувати цей не хитрий, але такий зручний спортивний інвентар для оздоровлення. Деякі участнику зустрічі вже знайомі з цим видом спорту, у багатьох з них,навіть, є свої палиці. Саме вони більш детально розпитували та цікавились у тренера вірністю використання палиць та своїх рухів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/378BB4FD-9EC6-45C3-98C6-54DCF34F4D41.jpeg)
Усім участникам майстер-класу дуже сподобалась зустріч. Питань до тренера і цікавих відповідей та порад було багато. Продовжувати займатися цим видом спорту вирішили майже усі, хто прийшов. Нагадаємо, що в арсеналі Інституту третього віку є дванадцять пар палиць. Для тренувань можна використовувати їх, а при необхідності та зручності купити собі свої.
Познайомившись з студентами ІТВ міста Українка, побачивши завзяття, активність та позитив студентів столичний тренер запросила «срібних спортсменів» взяти участь у відповідних змаганнях у Києві, які пройдуть 10 листопада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/8B38A5C0-80D1-40A4-9ADD-80A143DB1D61-2000x1500.jpeg)
На цьому святкування Дня людей похилого віку не закінчилось. На іншому боці Українки на всіх студентів ІТВ чекало святкове чаювання і приємне спілкування. Після чого одні розійшлись по домівках,а інші на чергові заняття за розкладом Інституту.