В Українці готові провести вакцинацію тварин
28 вересня, у суботу, на Тополиній алеї з 10:00 по 12:00 відбудеться вакцинація тварин від сказу. Це щорічна державна безкоштовна програма, що проводиться у м. Українка з 2017 року. Проект реалізується командою волонтерів з міста Українка «Протидія жорстокому поводженню з тваринами – шанс для лап» спільно з Обухівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини.
На міській набережній біля стадіону під навісом буде обладнано спеціальне робоче місце, де ветеринари на чолі з лікарем та волонтером Наталею Редіною, будуть вакцинувати як безпритульних тварин, так і домашніх улюбленців. Якщо, з якихось причин, тварину неможливо привести на місце проведення акції, один з ветеринарів буде робити щеплення по місцю знаходження даної тварини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/213DCE03-51B5-4FEC-AC45-1E4E47AB04D3.png)
Волонтери вносять дані до журналу по безпритульним тваринам і слідкувати за тим, щоб кожна отримала щеплення і не несла загрозу в подальшому. Також будуть вноситися дані до паспорту домашніх улюбленців, якщо у цьому є така необхідність
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/DFB74229-E321-4FA2-A3B3-4118937614F3.jpeg)