#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Українка

В Українці для безпритульних тварин встановили домівки

18.10.2019 Нецвєтаєва Олена 0

В Українці за ініціативою волонтерів, в рамках реалізації молодіжних проектів за фінансової підтримки Української міської ради встановили домівки для собак та котиків. Красиві та теплі будиночки встановили в тих місцях, де того просили волонтери. Саме вони як ніхто опікуються безпритульними тваринами, та знають місця, де чотирилапі мешкають . 

  Котики та собачки вже облюбовали деякі нові домівки. Ближче до зими та з початком осінніх холодів заселено буде  інші, впевнені ініціатори проекту. Для більш зручного та теплого перебування тварин в будиночках туди кладуть солому і роблять дверцята з цупкого силікону. 

   На цьому тижні в продовженні реалізації проекту по місту встановили годувальниці та поїлки для тварин. Поки корм підсипають волонтери, але зробити це може кожен небайдужий до життя безпритульних тварин, таким чином допомогаючи їм. Такі годувальниці більш цивілізований спосіб допомоги тваринам, крім цього - це більш естетично, ніж металеві та пластикові миски. 

  Нагадаємо, що в рамках роботи з безпритульними тварини нещодавно в Українці пройшла безкоштовна вакцинація проти сказу всім тваринам у місті.