#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Українка

В Українці через ремонтні роботи закрили дитяче відділення

04.10.2019 Нецвєтаєва Олена 0

З цього місяця дитяче відділення Обухівської центральної районної лікарні в місті Українка не приймає маленьких пацієнтів. Дітей, що потребують лікування на стаціонарі, відправляють у дитяче відділенні Обухівської районної лікарні. Це зовсім не зручно, та навіть затратно для батьків. Але, це робиться для того, щоб створити сучасні та комфортні умови для перебування хворих у стаціонарі. 

На даному етапі приміщення не тільки звільнили від меблів та техніки, а й розпочали оздоблювальні роботи - стіни обкладають гіпсокартоном,  а у потрібних місцях - кахелем.  За проектом передбачено повне оновлення приміщення.

Зазначимо, що тендерні закупівлі проводитися районом, роботи мали початися ще влітку, але, справа затягнулася через заяви до Прокуратури та Нацполіції з приводу можливого  порушення тендерних умов. Наразі, ремонтні роботи продовжуються, але додатково розглядається питання по зниженню вартості ремонтних робіт на 150 000 грн.