#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

В Україні запустили екологічного бота, який навчає сортувати сміття та піклуватися про довкілля

10.12.2019 Бобрик Юлія 0

Екоботом у соціальній мережі Telegram, який дає екологічні поради, вже користується 3000 українців.

Businessman using smart phone

Про створення нового корисного чату повідомила у Facebook керівник діджитал-напрямку «Медіа Група Україна» Віктория Кузьмик.

Екобот «Небезпечна зона» розповідає всім охочим про сортування сміття, екологічне споживання і збереження навколишнього середовища. Поради та пояснення та ці теми дають екологи та фахівці. Не дивлячись на те, що екобот записутили не так давно, користуються ним вже 3000 чоловік.

Створив екобот, а також ініціював акцію «Зміни себе і збережи своє місто» канал НЛО TV.

Першим етапом акції «Зміни себе разом з НЛО TV і збережи своє місто» став пішохідний квест по Подолу в Києві для журналістів, блогерів і акторів каналу, який відбувся 4 грудня в Києві

Фото: прес-служба НЛО TV

Основний майданчик акції – екобот, своєрідний офлайн-квест, який можуть пройти всі бажаючі. Під час проходження квесту можна дізнатися цікаву і корисну інформацію про захист і збереження рідного міста.

Тим, хто вирішив приєднатися до чату, екобот пропонує пройти екоатестацію, де необхідно відповісти на 35 питань. За кожну правильну відповідь можна заробити 1 бал. Тест потрібно пройти до 12.12. Натомість 13 грудня будуть оголошені переможці, на яких чекатимуть екоподарунки.