Україна
Здоров'я

В Україні запроваджують бустерну дозу вакцини проти COVID-19

Першими бустерну дозу вакцини отримають медичні працівники та співробітники будинків інтернатного типу.

В Україні запроваджують бустерну дозу вакцини проти COVID-19 - зображення
Фото: pixabay

У Міністерстві здоров'я України анонсували початок ревакцинації проти коронавірусу для медичних працівників та співробітників будинків інтернатного типу, відповідне рішення вже затверджено МОЗ.

Перелічені особи зможуть отримати її щонайменше через шість місяців з дати отримання другої дози. 

Бустерне щеплення будуть робити вакцинами Moderna та Comirnaty/Pfizer, незалежно від того, яким препаратом людина вакцинувалася до цього.

Також у МОЗ повідомили, що генерація COVID-сертифіката після отримання ревакцинальної дози буде доступна найближчим часом і нагадали, що отримання додаткової дози для людей, в яких через важкі супутні хвороби міг не сформуватися належний імунний захист, залишається без змін.

Як повідомлялося раніше, у КОДА повідомили, що на додаткове третє щеплення проти коронавірусу натепер можуть розраховувати люди із важкими захворюваннями та ті, хто з якихось причин має знижений імунітет.

Також відомо, що ВООЗ дозволила препарат Covovax від Novavax індійського виробництва для екстреного використання.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.