Новини
Україна
Новини Київської області
Культура
Київ

В Україні з'являться поштові марки із запахом лаванди


Також марки пахнутимуть жасмином.

Справа у тому, що із 15 липня Укрпошта вводить в обіг поштові марки «Садовий жасмин» та «Лаванда» із серії «Садові квіти».

У компанії розповіли, що марки мають незвичний формат — круглий, а надруковані вони на самоклеючому папері — у форматі наліпки. Особливого шарму поштовим маркам додає ароматизований папір: легенько потерши марки, ви відчуєте аромат жасмину і лаванди.

Тираж кожної поштової марки — 100 тисяч примірників, номінал — 13,50 грн. Це тариф на пересилання простого листа масою від 50 до 250 г в межах України.

«Ескізи поштової продукції серії «Садові квіти» розроблено  Наталією Кохаль, членом Національної спілки художників України, автором багатьох поштових марок, зокрема — «Лелека білий» та «Соловейко східний», які здобули перше місце у конкурсі "Найкраща марка Європи — вибір колекціонера 2019"», - зазначили в Укрпошті.

Урочиста церемонія спецпогашення поштової марки відбудеться 15 липня о 12:00 у Києві у Ботанічному саду імені академіка Олександра Фоміна (метро “Університет”). У заході візьмуть участь юні художники — вихованці київського дитячого центру творчості KEVIN kids, а також генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Також «Погляд» розповідав, що Укрпошта випустила марку на честь ювілею театра Франка,  українських лікарів і захисників та марку присвячену 75-й річниці закінчення Другої світової.