Новини
Здоров'я

В Україні виявили новий штам COVID-19: чим він небезпечний

24.11.2021

Новий різновид штаму «Дельта» науковці вважають найбільш заразним з усіх варіантів SARS-CoV-2.

Фото: pixabay.com

В Інституті молекулярної біології та генетики заявили, що у Дніпрі було зафіксовано кілька випадків інфікування варіантом «Дельта» штаму коронавірусу - AY.4.2.

«Вперше на Україні зафіксовано появу штаму «Дельта» AY.4.2 - у місті Дніпро. Цей варіант «Дельти» британські вчені вважають найбільш контагіозним з усіх варіантів вірусу SARS-CoV-2», - зазначили науковці.

Повідомляється, що «індійський штам» коронавірусу і його мутовані варіанти мають дуже високий рівень зараження як порівняти з «уханським» штамом і «британським».

Нагадаємо, після вихідних кількість хворих в Україні на коронавірус скоротилася. Напередодні діагноз підтвердили у понад дванадцяти тисяч людей. Однак смертність залишається високою. За добу від коронавірусу померли понад 700 осіб. Одужало понад 23 тисячі українців.

Як відомо, уряд виділив регіонам кошти для дослідження нових штамів коронавірусу. Додаткове фінансування дозволить регіонам придбати 4 500 наборів тест-систем і провести 450 000 досліджень для ідентифікації штаму «Дельта». У середньому йдеться про 150 тисяч досліджень на місяць.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.