Суспільство
Події

В Україні введуть електронні журнали та щоденники в школах

Відповідне рішення, яке дозволить перевести журнали, щоденники та документообіг у школах в електронний формат, затвердив Кабінет Міністрів.

В Україні введуть електронні журнали та щоденники в школах - зображення
Фото: pixbay.com

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Зазначається, що під час засідання 2 грудня Кабмін затвердив положення про програмно-апаратний “Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту”.

Передбачається, що це дозволить автоматизувати процес отримання, обробки та зберігання документів в освітній сфері. Водночас Центральна база даних зможе взаємодіяти з іншими інформ-системами та державними електронними ресурсами.

Тож, нововведення дасть можливість створювати електронні кабінети користувача, центральну базу даних системи освіти і інтегрувати дані з електронних журналів, щоденників учнів закладів освіти та інших документів.

Нагадаємо, до кінця року у школи Київської області планують доставити 3395 ноутбуків. Їх розподілять між 231 навчальним закладом.

Раніше повідомлялося, що попри те, що київські школярі у "червоні" зоні карантину навчалися у дистанційному форматі, канікули у навчальних закладах розпочнуться вчасно.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.