Новини
Україна
Україна-суспільство

В Україні продовжать воєнний стан

10.08.2022
Рішення мають прийняти на найближчому пленарному засіданні Парламенту.

В Україні продовжать воєнний стан - зображення

Верховна Рада найближчим часом знову продовжить термін дії воєнного стану та загальної мобілізації. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк у середу, 10 серпня.

"На найближчому пленарному засіданні Парламент знову продовжить строк дії воєнного стану в Україні. Відповідний Указ Президента буде внесений на затвердження Ради протягом найближчих днів", –

нардеп Ярослав Железняк

До слова, це буде вже четверте продовження воєнного стану за цей рік. Нагадаємо, останній раз дію воєнного стану було продовжено на 90 діб, до 23 серпня.

За словами народного обранця, поки строк продовження невідомий, але очікується що він, на жаль, буде також достатньо довгим. Крім того Железняк зазначив, що також варто очікувати і указ про мобілізацію, який прив'язується до терміну дії воєнного стану.

Вперше Україна запровадила режим воєнного стану вранці 24 лютого після початку повномасштабного вторгнення рф. Після цього воєнний стан продовжувався у березні, квітні та травні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.