Новини
Політика
Російсько-Українська війна

В Україні продовжено воєнний стан до 23 серпня

Також продовжено строк проведення загальної мобілізації.

В Україні продовжено воєнний стан до 23 серпня - зображення
Фото: ЗСУ

У Верховній Раді підтримали законопроєкти №7390 та №7389, якими затверджуються Укази Президента про продовження строку проведення загальної мобілізації та воєнного стану.

За відповідні законопроєкти депутати проголосували 22 травня. Таким чином, воєнний стан в Україні продовжують з 05:30 25 травня 2022 року строком на 90 діб, – до 23 серпня 2022 року. Затверджений ВР Указ підлягає негайному оголошенню через ЗМІ або оприлюдненню в інший спосіб та набуває чинності після того, як його офіційно опублікують. 

У пояснювальній записці до Закону "Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" зазначено, що документ розроблено відповідно до пункту 20 частини 1 статті 106 Конституції України, статті 5 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" з метою забезпечення продовження строку дії воєнного стану в Україні у зв'язку із триваючою збройною агресією російської федерації проти України".

Строк проведення загальної мобілізації також продовжено з 25 травня 2022 року на 90 діб.

Про особливості воєнного стану – читайте в матеріалі "Погляду".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.