В центрі Миронівки капітально відремонтують льодовий каток
Зусиллями Миронівської міської ради та голови правління ПрАТ "МЗВКК" у Миронівці відбувається капітальний ремонт льодового катка в центрі міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71948509_522214888566984_8854401571232940032_n.jpg)
Старе покриття було зношеним і потрісканим. Виявилося, що під час попередніх робіт в основу було покладено не щебінь і камінь (відповідно до норм), а гранвідсів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71657007_522214875233652_7146110219381112832_n.jpg)
Коштом громади буде покладено нове асфальтобетонне покриття, за підтримки "МХП" - встановлено борти і огорожу. Загальна сума ремонту складає близько 900 тисяч гривень (фінансування у співвідношенні 50%х50%), повідомляє Миронівська міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71391374_522214865233653_6128531084255690752_n.jpg)