Новини
Україна

В СБУ закликали не піддаватися паніці та зберігати спокій (ВІДЕО)

СБУ фіксує прояви гібридної війни в соціальних мережах, окремих ЗМІ та у заявах деяких політиків.

В Службі безпеки України заявили, що Україна зіткнулася з потужною хвилею гібридної війни в інформаційному просторі. Громадян просять зберігати спокій та не піддаватися паніці.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

"Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше як чергова потужна хвиля гібридної війни", - йдеться у відомстві.

У СБУ зазначили, що в межах своєї компетенції постійно аналізують різні сценарії розвитку подій: "є чіткий план дій на кожен із них".

"Разом із керівництвом держави, представниками виконавчої та законодавчої влади, іншими правоохоронними та безпековими органами влади ми готові реагувати на ситуацію не тільки тоді, коли виникне така необхідність, а заздалегідь. І вже робимо це", - зазначає СБУ.

За даними СБУ, мотиви нинішнього інформаційного нагнітання – посіяти тривогу в українському суспільстві, підірвати віру в здатність держави захистити своїх громадян, розхитати єдність.

Зазначається, що співробітники СБУ протидіють гібридній війні в інформаційному просторі та працюють у всіх регіонах країни у посиленому режимі.

Нагадаємо, у Мінінфраструктури прокоментували чутки про закриття повітряного простору України, зокрема йшлося про те, що ця інформація не відповідає дійсності. Натомість закриття авіапростору є суверенним правом України, а відповідне рішення не приймалося.

Раніше повідомлялося, що Україна готова взяти на себе фінансові зобов'язання за безпеку літаків в українському небі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.