Україна-суспільство
Політика

У Мінінфраструктури прокоментували чутки про закриття неба над Україною

Наразі Кабмін працює над попередженням ризиків для авіаперевізників на тлі можливої ескалації з боку Росії.

У Мінінфраструктури прокоментували чутки про закриття неба над Україною - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Міністерства інфраструктури України на офіційній фейсбук-сторінці повідомила, що наразі планів щодо закриття авіапростору над Україною немає.

"Інформація про закриття повітряного простору України не відповідає дійсності. Закриття авіапростору є суверенним правом України, відповідне рішення не приймалося", – йдеться у дописі.

Тож на сьогодні більшість авіакомпаній, за інформацією відомства, продовжують операційну діяльність без жодних обмежень. Зокрема, 29 іноземних авіакомпаній виконують польоти з 34 країн світу.

Водночас Мінінфраструктури підтвердило, що у деяких перевізників виникають складнощі, пов’язані із коливаннями на ринках страхування. Це пояснюють тим, що ринки страхових послуг, так само як і ринки капіталу, є вразливими до інформаційного поля.

"Зі свого боку, держава готова підтримати авіаперевізників і планує надати додаткові фінансові гарантії для підтримки авіаринку. Наразі проводяться консультації з міжнародними партнерами та готуються відповідні рішення уряду", – резюмували у відомстві.

Раніше повідомлялося, що нідерландська авіакомпанія зупиняє польоти до України.

Між тим, з огляду на можливість вторгнення Росії до України, Канада вирішила тимчасово перенести своє посольство у Києві до Львова.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.