Новини
Чорнобиль
Культура
Дати

В ООН пригадають Чорнобильську трагедію пам’ятними заходами


Міністерство закордонних справ України, Постійне представництво України при ООН та Український інститут нагадають про Чорнобильську трагедію в штаб-квартирі ООН.

фото United Nations

З нагоди 35-х роковин Чорнобильської трагедії буде проведено серію заходів, повідомляє Український Інститут.

Що відбудеться

9 квітня 2021 року в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку відкриється тематична фотовиставка, яку відвідають іноземні делегації. Протягом тижня дипломати побачать архівні фото та матеріали, які розповідають не лише про найбільшу техногенну катастрофу людства, а й про роль брехні та спотворення інформації у великих масштабах радянським режимом.

26 квітня на полях Генсамблеї ООН проведуть онлайн-дискусію Chornobyl 35 Years After: Lessons to be Learned Anew за участі директора Ukrainian Research Institute, Harvard University професора Сергія Плохія та професорки Ольги Бертельсен з Коледжу безпеки та розвідки Ембрі-Ріддл (США). Трансляція буде доступна на сторінці Українського інституту.

Раніше «Погляд» повідомляв, що Чорнобильська АЕС переходить на особливий режим роботи.  Також ми розповідали, що туристів до Чорнобиля приваблюватимуть поліпшеною інфраструктурою.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube