В Одесі футбольний клуб «Гостомель» переміг «Металіст»
В Одесі до 30 липня проходять змагання у всеукраїнському футзальному турнірі за кубок Одеси “Odessa open cup”. Гостомельська команда зійшлась у двобої з командою Миронівки і перемогла з рахунком 2:0.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/07/b67bce1b-131f-4f4d-8a99-880ff1e962db.jpg)
Пише газета «Зоря Приірпіння».
Всього в турнірі беруть участь 7 команд: ️”Металіст” (Миронівка), ️”Star” (Київ), ️”Геологія” (Кременчуг), ️”Viatec” (Київ), ️”Інтер” (Донецьк), “Гостомель” (Гостомель).
ІА “Погляд” вже повідомляв, що спортсменів з Київщини відправили на Олімпійські Ігри у Токіо.
Ми розповідали також, що житель Вишневого отримав нагороду у Всеукраїнських іграх серед ветеранів спорту.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.