В Обухові оголосили конкурс для творчих особистостей на премію Андрія Малишка
Інформація щодо конкурсу та його положення оприлюднені на сайті міської ради. У дописі щодо міського конкурсу йдеться про присудження премії Обухівської міської ради імені Андрія Малишка за досягнення і здобутки у галузях літератури, музичного, театрального, концертно-виконавського, народно-прикладного та образотворчого мистецтва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/malyshko-andriy-samiylovych_1.jpg)
Літературно-мистецька премія Обухівської міської ради імені Андрія Малишка заснована з метою всебічного сприяння розбудові і зміцненню української держави, розвитку національної культури, літератури, мистецтва, поверненню до глибинних національних джерел, піднесенню духовності українського народу і формування його національної свідомості.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/67892-1024x640.jpg)
Твори на здобуття премії висуваються: Обухівською міською радою; громадськими організаціями міста, які здійснюють діяльність у сфері культури; особисто митцями або мистецькими колективами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/aee951d37fdd44ad208995af5159a02a.jpg)
Переможцям конкурсу буде присвоюєно звання лауреата, вручено диплом і Почесний знак лауреата премії. Також буде виплачена грошова винагорода, розмір якої становить 6560,00 (шість тисяч п`ятьсот шістдесят) гривень. Кошти на премію передбачаються міським бюджетом Обухівської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/ArticleImage_133298.jpg)
На здобуття висуваються нові оригінальні твори у завершеному вигляді, створені протягом останнього календарного року. Крайній термін подання заяв 25 жовтня. Урочисте вручення премії відбувається 14 листопада поточного року, у день народження Андрія Малишка
Довідки надаються за телефоном: 5-19-78 у робочий час. Більше інформації про умови конкурсу за посиланням.