#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини

В Києві невідомі напали на ветерана АТО і його дружину, постраждалі в комі

10.11.2019 Оксана Кириленко 0

10 листопада, вночі в під'їзді власного будинку, на сходах між поверхами, знайшли побитими до напівсмерті ветерана АТО, колишнього бійця 90-го батальйону Ігоря Панова (позивний «Хан») і його дружину Оксану. Про це повідомила волонтер Тетяна Руденька (Грубенюк).

За її інформацією, у обох із подружжя травми голови. Виявили побитих сусіди.

У київській лікарні № 17 Панову і його дружині зробили операції.

«При трепанації черепа у" Хана "почалася сильна кровотеча, робили 16 переливань, Оксані трохи менше. Обидва знаходяться в комі і на апаратах штучної вентиляції », - пише Руденька.

За її словами, дружина АТОшника Оксана реагує на подразники, стан її стабільно важкий. А сам Панов перебуває в дуже критичному стані, лікарі не роблять ніяких прогнозів.

«Йому постійно вводять адреналін і препарат для вирівнювання тиску. Нічого, крім води, організм не сприймає », - уточнює волонтер, додаючи, що у« Хана »крім зламаних кісток черепа, ще й сильні гематоми головного мозку.

dtp.kiev.ua