#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Суспільство
Київщина-суспільство

В Ірпені відкрили наметове містечко

12.05.2022
Там зможуть знайти "дах" над головою українці, які втратили своє житло.

В Ірпені відкрили наметове містечко - зображення
Фото: ІМР

В Ірпені на території санаторію "Дубки" запрацювало перше наметове містечко для людей, які під час воєнних дій втратили житло, повідомляє пресслужба міста.

Наразі в наметовому містечку облаштовано 70 місць у наметах і ще 120 у кімнатах санаторію. Крім того на території організовано роботу медпункту та їдальні. Зазначається, що городяни, які досі були змушені жити у сирих підвалах, вже переселилися до цього тимчасового житла.

В Ірпені відкрили наметове містечко - зображення
В Ірпені відкрили наметове містечко - 1 - зображення

Також в місті розглядають варіант домовитися з Укрзалізницею щодо надання спальних вагонів і вже вдалося домовитися про 2000 ліжкомісць для ірпінців у Києві.

Городянам, які втратили житло і зараз не мають де жити, радять звертатися до місцевого ЦНАПу або телефонувати за номером 0990601861. Першочергово житло будуть надавати пенсіонерам та сім’ям з дітьми.

Нагадаємо, на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. У травні влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.