#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Гостомель
Київщина-суспільство

В Гостомелі провели тактико-спеціальні навчання правоохоронців

21.01.2022
Для цього задіяли всі підрозділи, аби налагодити взаємодію в умовах надзвичайних ситуацій.

В Гостомелі провели тактико-спеціальні навчання правоохоронців - зображення

Вчора, 20 січня, в Гостомелі відбулися тактико-спеціальні навчання правоохоронців Київщини. Бойову підготовку вони удосконалювали на території аеропорту Антонов, повідомляють в поліції Київщині.

В Гостомелі провели тактико-спеціальні навчання правоохоронців - зображення

В навчаннях задіяли всі можливі підрозділи. Зокрема, спецпризначенців КОРД, ППОП, кінологічної та вибухотехнічної служб поліції Київщини спільно з СБУ та ДСНС. Це було необхідно, аби перевірити міжвідомчу взаємодії при проведенні ООС.

"Такі заходи допомагають бійцям удосконалювати професійні навики та дозволяють відпрацювати спільні дії з іншими екстреними службами, а також налагодити взаємодію в умовах надзвичайних ситуацій".

поліція Київщини

В Гостомелі провели тактико-спеціальні навчання правоохоронців - зображення

Під час навчань бійці відпрацювали різні сценарії розвитку подій терористичного характеру, а також перевірилии дієвість розроблених документів із застосування сил та засобів, що залучаються до проведення АТО.

Нагадаємо, підрозділи російської армії почали прибувати до Білорусі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.