#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка
Здоров'я

В Бородянці через коронавірус терапевтичне відділення закрили на карантин

15.09.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

В Бородянському районі спостерігається постійний приріст захворюваності на COVID-19.

Фото: pixabay.com

Про це у своєму відеозвернені на Youtube повідомив заступник голови Бородянської райради Олексій Черкашин.

За словами чиновника, станом на вечір 14 вересня на Бородянщині на коронавірус хворіє 44 людини, з них трьох госпіталізовано. Найбільша концентрація хворих на коронавірус спостерігається в Бородянці, Немішаєвому та у Новому Заліссі. Одужало в районі з моменту оголошення пандемії 143 людини.

Також стало відомо, що серед хворих є медпрацівник.

«Це один із медпрацівників, який працює в центральній районній лікарні в терапевтичному відділені. Саме тому терапевтичне відділення закрили на карантин на два тижні», – зазначив Олексій Черкашин.

Також заступник голови Бородянської райради наголосив, що медпрацівника відправили на домашню самоізоляцію заздалегідь, при вияві симптомів. Натомість всі медичні працівники, які контактували з хворим, а їх біля дев’яти чоловік, здали ПЛР-тести, і наразі очікують результатів.

Нагадаємо, про те, що в Бородянському районі зростає кількість хворих на COVID-19, стало відомо ще на початку вересня.

Також варто зазначити, що це вже не перший спалах COVID-19 в медзакладах району. Навесні шість випадків коронавірусу було виявлено у медпрацівників районної лікарні, а влітку ПЛР-тести показали позитивний результат у восьми людей у психоневрологічному інтернаті.