Новини
Бориспіль

В аеропорту «Бориспіль» скоротять працівників

13.06.2020 Александр Чернышенко 0

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» планує скоротити цього року 700 працівників  внаслідок падіння доходів через призупинення регулярного авіасполучення.

Про це повідомив гендиректор аеропорту Павло Рябікін під час пресконференції.

«Щодо скорочень, то в кризу ми увійшли з кількісним складом 3700 людей, на вчорашній день чисельність становила 3350 людей, якщо я не помиляюсь. Приблизно 350 - це вакансії, ті, в кого закінчилася угода, пенсіонери. Це була перша хвиля. Зараз ми готуємо зміну структури, яка потягне за собою скорочення чисельності, і плануємо цього року вийти на показник близько 3000 працівників. Це те, що в наших планах і те, що відповідає очікуванням ринку», - зазначив Рябікін.

За його словами, аеропорту вдалося скоротити постійні витрати за час карантину з 300 млн грн в місяць до 120 млн в місяць. Крім того, летовище отримало додаткову кредитну лінію, що дозволило виплачувати скорочену зарплату з розрахунку 2/3 від ставки.

«Бориспіль» отримав від ряду банків зміну умов існуючих кредитних ліній, які дозволяють раніше відкриті інвестиційні кредитні лінії направляти також на здійснення «оборотних» витрат.

«З точки зору нашої операційної готовності здійснювати діяльність у нас проблем немає. З точки зору нашої прибутковості і доходності в майбутньому, то дуже складно будувати якісь плани. Зрозуміло, що зі збільшенням залучення кредитів, у нас значно більше коштів витрачатиметься на погашення цих зобов’язань в майбутньому. Тобто наша прибутковість точно впаде, а що стосується темпів відновлення доходів, то це буде залежати від темпів відновлення пасажиропотоку», - зауважив керівник аеропорту.

За прогнозами міжнародних авіаційних організацій, пасажиропотік кінця 2019 року у світі вдасться відновити приблизно в кінці 2023 року.

Нагадаємо, сьогодні «Погляд» повідомляв, що аеропорт «Бориспіль» відновить роботу з 15 червня: цього дня заплановані 15 рейсів.