Унюхав канабіс: на Обухівщині поліцейський пес в одній з осель знайшов наркотики
В рамках відпрацювання на території Обухівського району, правоохоронці спільно з інспектором кінологом та під процесуальним керівництвом прокуратури провели невідкладний обшук в помешканні 49-річного жителя села Жуківці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/sobaka.jpg)
В ході обшуку службовий пес виявив суху подрібнену речовину рослинного походження, зовні схожу на канабіс. Всі речові докази було вилучено та направлено на експертизу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/nar2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/nar1.jpg)
Загальна вага вилученого сягає близько двох кілограмів. Як пояснив власник домоволодіння, вказану речовину він зберігав для власного вжитку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/nar4.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.