#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Україна-суспільство

Укрпошта працюватиме під час карантину вихідного дня

13.11.2020 Наталія Головаш 0

Національний поштовий оператор Укрпошта працюватиме, як і раніше, без змін.

Фото: facebook.com/ukrposhta

Міністр інфраструктури Владислав Криклій запевнив, що графік роботи відділень у вихідні дні лишиться незмінним. До того ж, аби суттєво зменшити черги у відділеннях в умовах пандемії, компанія вже запровадила роботу на вихідних 250 найбільш завантажених поштових відділень.

«Разом із супермаркетами, аптеками, АЗС та транспортом Укрпошта залишається працювати в умовах карантину вихідного дня, дотримуючись всіх необхідних вимог безпеки», - зауважив очільник Мінінфраструктури.

Як пояснив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський, Укрпошта працюватиме для того, щоб допомогти всім, хто закривається на вихідні, зберегти свій бізнес. Тобто, на його переконання, підприємці зможуть працювати онлайн і зручно та швидко надсилати свої відправлення клієнтам.

«А ті, хто, наприклад, не встигне доїхати до торговельного центру у будні, зможуть безпечно придбати необхідні товари в інтернеті з доставкою Укрпоштою», - додав Смілянський.

Мінінфраструктури нагадує, що на час карантину вихідного дня робота транспорту не зупинятиметься. Але автотранспорт, трамваї, тролейбуси і залізниця перевозитимуть пасажирів виключно у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.

Раніше «Погляд» писав, що передбачає карантин «вихідного дня» та навіщо це потрібно.

Читайте, що робити, якщо у вас підтвердився COVID-19. А також наш ексклюзивний матеріал про лікування вдома журналістки ІА «Погляд», у якої нещодавно діагностували коронавірусну хворобу.