Новини
Україна
Україна-суспільство

Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію (ВІДЕО)

За оцінками військових, на українські енергооб’єкти летіло близько 70 ракет.

Сьогодні, 16 грудня, Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію для учасників ринку електроенергії. Внаслідок ракетного обстрілу з боку Росії виникла втрата понад 50% споживання Об'єднаної енергетичної системи. Про це повідомила пресслужба НЕК Укренерго.

"Енергетики тримають ситуацію під контролем. Попри всі пошкодження та завдяки професійній роботі енергетиків в енергосистемі зберігається стабільна частота 50 Гц,  працюємо синхронно з європейською континентальною мережею.

Режим надзвичайної ситуації введено тільки для учасників ринку електроенергії, відповідно до вимог “Правил ринку електроенергії”.  Він стосується виключно ринкових операцій", –

НЕК Укренерго

Також повідомляється, що наразі по всій території України діє режим аварійних відключень.

16 грудня ворог знову завдав масований ракетний удар по енергетичній інфраструктурі України. За оцінками військових, на українські енергооб’єкти летіло близько 70 ракет. Це вже дев’ята цілеспрямована терористична ракетна атака росії на енергосистему України.

"Основною ціллю знов стали магістральні мережі та об’єкти генерації. В результаті  обстрілів в системі суттєво збільшився дефіцит електроенергії, який і до цього був значним.

На жаль, є влучання. Найбільших уражень зазнали північний, південний, і центральний регіони.  Там, де це зараз можливо, ремонтні бригади вже оцінюють обсяг пошкоджень та розпочинають ремонтно-аварійні роботи", –

НЕК Укренерго

Зазначається, що зважаючи на те, що це вже 9 хвиля ракетних ударів по енергетичних об’єктах, відновлення електропостачання може зайняти більше часу, ніж раніше.  Натомість пріоритетно електроенергія буде подаватись на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, об’єкти теплопостачання,  очисні споруди.

Як повідомлялося раніше, по всій Україні вводяться аварійні відключення світла.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.