Новини
Суспільство
Україна-суспільство

По всій Україні вводяться аварійні відключення світла, – ОП

Причина – прильоти в енергооб’єкти.

По всій Україні вводяться аварійні відключення світла, – ОП - зображення

Сьогодні, 16 грудня, по всій Україні вводяться аварійні відключення світла. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко в своєму Telegram-каналі, зазначивши причину відключень.

"У зв’язку з прильотами в енергооб’єкти в декількох областях України - по всій країні вводяться аварійні відключення світла", –

заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко

Українців попросили поставити з розумінням до відключень електроенергії та тимчасових перепадів подачі водо/теплопостачання.

Також повідомляється, що ДСНС, електрики і всі служби вже працюють на місцях попадань.

Крім того українцям нагадали про "Пункти незламності", які розгорнуті по всій країні, і якими можна користуватись у разі потреби.

Нагадаємо, в Україні запустили бот-помічника для пошуку "Пунктів незламності".

Як повідомляв "Погляд", в листопаді по всій країні запрацювали "Пункти незламності", в яких є світло, вода, тепло та зв’язок. Зокрема, в Бучанській громаді вже розгорнуто 26 стаціонарних пунктів незламності. А на Київщині вже відкрили 278 пунктів незламності. Натомість в Ірпені планують відкрити перший в Україні "Чотрилапий пункт незламності".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.