#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Автоновини

Україна вп’ятеро збільшила імпорт палива, – ОП

12.05.2022
Ситуація з бензином та дизелем покращуватиметься щодня, тож водіїв закликали зберігати спокій.

Україна вп’ятеро збільшила імпорт палива, – ОП - зображення

Україна планує збільшити імпорт палива. Як повідомив заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма під час брифінгу обсяги імпортованого пального вже фактично відповідають обсягам щоденного споживання бензину та дизеля на вітчизняних заправках.

"Сьогодні обсяг імпорту збільшився у 5 разів у порівнянні з показниками півтора місяця тому, і наразі фактично відповідають темпам щоденного споживання бензину та дизеля на українських заправках. Бензин і дизель буде, ситуація покращується щодня", –

заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма

Натомість водіїв закликали зберігати спокій, аби постачальники могли спокійно наситити всі заправки пальним, створити відповідний запас і бути більш захищеними від ворожих дій.

Також в Україні планують створити додатковий стратегічний запас нафтопродуктів, який неможливо буде розбомбити та зруйнувати і який забезпечить стабільність на ринку палива на найближчі місяці.

Нагадаємо, раніше водіїв закликають не пересуватися на машинах без нагальної потреби, киян просять користуватися громадським транспортом. А в Білій Церкві заборонили "гучні" автомобілі та мотоцикли.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.