Новини
Суспільство
Автоновини
Київ

Водіїв закликають не пересуватися на машинах без нагальної потреби

Киян просять користуватися громадським транспортом.

Водіїв закликають не пересуватися на машинах без нагальної потреби - зображення

Мешканців столиці закликали не пересуватися містом приватним автотранспортом без нагальної потреби через брак палива. Про це повідомила пресслужба КМДА з посиланням на слова першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

"На сьогодні у нас інші пріоритети щодо забезпечення пальним, ніж просто забезпечення містян, що приїхали в місто і їм потрібно кудись переміщатися. Треба пам’ятати про потреби армії і наших захисників. Кияни, якщо ви повернулися у столицю, будь ласка, за можливості користуйтеся громадським транспортом. Ті, хто перебуває у безпечних місцях, будь ласка, зачекайте із поверненням", –

перший заступник голови КМДА Микола Поворозник

Також зазначається, що наразі в Києві мережа громадського транспорту постійно розширюється, аби забезпечити перевезення мешканців, які повертаються у столицю. Наразі в місті курсує метро, 62 автобусних, 16 трамвайних та 25 тролейбусних маршрутів.

Нагадаємо, нещодавно на Київщині відкрили переправу через річку Ірпінь. А в Білій Церкві заборонили "гучні" автомобілі та мотоцикли.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.