#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Суспільство
Пригоди
Кримінальні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Убивство у Фастові: псевдобудівельник забив пенсіонерку молотком та забрав гроші

03.11.2019 Ігор Швець 0

Трагедія сталася у Фастові. Група псевдобудівельників, пропонуючи місцевій пенсіонерці послуги із доставлення матеріалів на фасадне утеплення, довго відстежувала, де жінка ховає гроші.

Заради них зловмисники позбавили життя довірливу жінку. Вона у 2015 році приїхала з Росії, отримувала пенсію та мала значні заощадження.

Під час слідчо-оперативних дій правоохоронці з’ясували, що чоловіки перед тим, як вчинити свої злочинні наміри, уже більше місяця спілкувалися за свою жертвою та відстежували кожен її крок.

Зайшовши до її помешкання, начебто перевіряючи готовність оселі для «утеплення», зловмисник узяв молоток та вдарив жінку декілька разів по голові, від чого вона померла на місці події. Він забрав усі гроші.

Злочинця затримали за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Йому обрали міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за п. 6 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) ККУ.

Джерело: відділ комунікацій поліції Київської області